Založ si blog

Chceme od vlády tak veľa?

Marek Tršo to napísal krásne polopate. Pochybujem však, že jeho príspevok osloví tých nenažrancov, ktorých sa to týka!
Treba sa konečne vzoprieť a dosiahnuť, aby páni poslanci zarábali adekvátne svojim výkonom pre svojich voličov!
Podľa mňa by mali mať platy maximálne vo výške dvojnásobnú minimálnej mzdy, veď aj tak budú na tom lepšie ako poctivo pracujúci človek. Nakupujú za bagatel a ani si neplnia svoje pracovné povinnosti. Mnohým sa ani neuráči dostaviť na zasadnutie parlamentu!
U mňa by okamžite mali absenciu a finančný postih!

A teraz Vám chcem niečo odkázať, “ MILÁ VLÁDA „!!!!!!
Vy sa ešte stále čudujete prečo toľko mladých chodí do zahraničia?! Ste zdrvení z toho, že na Slovensku nemá kto pracovať?! Že sú ľudia nespokojní?! Do kedy budeme otrokmi vo vlastnom štáte, do kedy budú musieť muži, partneri, manželia odchádzať za pracou, musia opustiť svoje partnerky, rodiny len preto aby prežili, pre to aby sa mohli osamostatniť a založiť si rodinu!!
Pýtate sa prečo?!
V priemere mladý človek zarobí 500/600€, ale na to, aby zabezpečil rodinu, bývanie a všetko, potrebujete viac ako tie drobné, ktoré nám dávate za tvrdú prácu, môžeme sa zdriet z kože a viac nedostaneme, základ je, že vy si za naše mozole zdvíhate platy, pretože Vám niekoľko stovák nestačí!!!!! Nech sa páči, skúste mať taký príjem a žiť!!!
A teraz milé osadenstvo v parlamente, rodičovský príspevok na jedno dieťa je smiešnych cca 240€, dajte túto sumu slobodnej mamičke s jedným dieťaťom, či dokáže sa postarať a obstarať všetko!!!!! Dajte to svojej manželke bez žiadneho iného príjmu, ako s tými drobnými náloží! Teraz budú sviatky, ako môže matka dokázať vyžiť a dieťaťu kúpiť aspoň nejaký dar?! Ak by sme si navzájom nepomáhali, tak si nechcem a ani neviem predstaviť tú utrpenu matku pri pohľade na svoje dieťa, ktoré si pod stromčekom nenájde ani ten najmenší darček!!!!
Vás ani trochu nemrzí, že Slováci do slova živoria z mesiaca na mesiac, prepočítavajú každý cent aby dokázali svoje rodiny uživiť 30/31 dni v mesiaci!!!!
A vy milostiví, máte tú drzosť stále zdražovať všetko, z čoho máte osoh!!!!!!
HANBITE SA, ŽE ROBÍTE Z NÁS OTROKOV, ŽE DETI NEMÔŽU VYRASTAŤ PRI SVOJICH RODIČOCH, PRETOŽE TI MUSIA PRACOVAŤ OD RÁNA DO VEČERA!!!!!!!!!!!
Uvedomte si jednu podstatnú vec, každým dňom si znepriatelujete svoj ľud a je len otázkou času, kedy konečne sa všetci spolčíme a budeme bojovať za svoju slobodu!!!!
Poprosim každého, kto si to prečítal a súhlasí s týmto názorom aby to dal zdieľať, nech si to prečíta čo najviac ľudí! Takto sa nedá ďalej žiť a stále im všetko tolerovať!!!

Otvorený list Kiskovi

16.01.2020

Ľuboš Blaha napísal Kiskovi otvorený list, ktorý tu zdieľam: OTVORENÝ LIST KISKOVI – ODPOVEĎ NA JEHO LIST ROBERTOVI FICOVI AHOJ ANDREJ, nikdy sme sa nestretli, pretože s gaunermi sa nestýkam. Píšem ti otvorený list, pretože ti niekto musí povedať, že iba nemorálne monštrum ako ty dokáže politicky zneužívať vraždu dvoch mladých ľudí. Tak veľmi si chcel svojim [...]

Riešme, čo nás trápi!

26.10.2019

Vážení, kašlime už na Pentu, Haščáka, aj Kočnera! Riešme radšej našu situáciu a spojme sily, aby sa v našej vlasti mali dobre ľudia, ktorí pre tento štát niečo aj urobili a odviedli kus dobrej práce! Pred novembrom 1989 sme vybudovali mnoho dobrého pre občanov, čo za tých 30 rokov len chátra! Pani politici sa starajú o svoje vrecká, vôbec im nejde o dobro národa! [...]

Hasan Rúhání

Irán začal v reakcii na izraelský útok v Natanze obohacovať urán na 60 percent

14.04.2021 13:03

Spustenie moderných centrifúg typu IR-6, ktoré rýchlejšie obohacujú urán, je podľa iránskeho prezidenta Hasana Rúháního odpoveďou na "zlobu" Izraela.

ministerstva obrany Jaroslav Naď

Naď: Rusi nás vyzvali prevziať si ďalšiu zásielku Sputnika. Zákaz vychádzania témou v piatok

14.04.2021 12:47

Ruská strana má podľa ministra obrany pre Slovensko ďalšiu zásielku vakcín už pripravenú.

India / Žena / Ženy /

Slobodu rozhodovať o svojom tele nemá takmer polovica žien v 57 krajinách

14.04.2021 12:41

Vyplýva to z výročnej správy o stave svetového obyvateľstva, ktorú vypracoval Populačný fond OSN.

Boris Kollár

Kollár: Ťažko povedať či je Heger nad alebo pod Matovičom

14.04.2021 12:36, aktualizované: 13:06

Šéf Sme rodina odmietol, že by Matovič na pondelkovej koaličnej rade zmietol zo stola všetky legislatívne návrhy.

Zlata Pažoureková

Nerob iným to, čo nechceš, aby robili tebe

Štatistiky blogu

Počet článkov: 12
Celková čítanosť: 30314x
Priemerná čítanosť článkov: 2526x

Autor blogu

Kategórie