Založ si blog

Chceme od vlády tak veľa?

Marek Tršo to napísal krásne polopate. Pochybujem však, že jeho príspevok osloví tých nenažrancov, ktorých sa to týka!
Treba sa konečne vzoprieť a dosiahnuť, aby páni poslanci zarábali adekvátne svojim výkonom pre svojich voličov!
Podľa mňa by mali mať platy maximálne vo výške dvojnásobnú minimálnej mzdy, veď aj tak budú na tom lepšie ako poctivo pracujúci človek. Nakupujú za bagatel a ani si neplnia svoje pracovné povinnosti. Mnohým sa ani neuráči dostaviť na zasadnutie parlamentu!
U mňa by okamžite mali absenciu a finančný postih!

A teraz Vám chcem niečo odkázať, “ MILÁ VLÁDA „!!!!!!
Vy sa ešte stále čudujete prečo toľko mladých chodí do zahraničia?! Ste zdrvení z toho, že na Slovensku nemá kto pracovať?! Že sú ľudia nespokojní?! Do kedy budeme otrokmi vo vlastnom štáte, do kedy budú musieť muži, partneri, manželia odchádzať za pracou, musia opustiť svoje partnerky, rodiny len preto aby prežili, pre to aby sa mohli osamostatniť a založiť si rodinu!!
Pýtate sa prečo?!
V priemere mladý človek zarobí 500/600€, ale na to, aby zabezpečil rodinu, bývanie a všetko, potrebujete viac ako tie drobné, ktoré nám dávate za tvrdú prácu, môžeme sa zdriet z kože a viac nedostaneme, základ je, že vy si za naše mozole zdvíhate platy, pretože Vám niekoľko stovák nestačí!!!!! Nech sa páči, skúste mať taký príjem a žiť!!!
A teraz milé osadenstvo v parlamente, rodičovský príspevok na jedno dieťa je smiešnych cca 240€, dajte túto sumu slobodnej mamičke s jedným dieťaťom, či dokáže sa postarať a obstarať všetko!!!!! Dajte to svojej manželke bez žiadneho iného príjmu, ako s tými drobnými náloží! Teraz budú sviatky, ako môže matka dokázať vyžiť a dieťaťu kúpiť aspoň nejaký dar?! Ak by sme si navzájom nepomáhali, tak si nechcem a ani neviem predstaviť tú utrpenu matku pri pohľade na svoje dieťa, ktoré si pod stromčekom nenájde ani ten najmenší darček!!!!
Vás ani trochu nemrzí, že Slováci do slova živoria z mesiaca na mesiac, prepočítavajú každý cent aby dokázali svoje rodiny uživiť 30/31 dni v mesiaci!!!!
A vy milostiví, máte tú drzosť stále zdražovať všetko, z čoho máte osoh!!!!!!
HANBITE SA, ŽE ROBÍTE Z NÁS OTROKOV, ŽE DETI NEMÔŽU VYRASTAŤ PRI SVOJICH RODIČOCH, PRETOŽE TI MUSIA PRACOVAŤ OD RÁNA DO VEČERA!!!!!!!!!!!
Uvedomte si jednu podstatnú vec, každým dňom si znepriatelujete svoj ľud a je len otázkou času, kedy konečne sa všetci spolčíme a budeme bojovať za svoju slobodu!!!!
Poprosim každého, kto si to prečítal a súhlasí s týmto názorom aby to dal zdieľať, nech si to prečíta čo najviac ľudí! Takto sa nedá ďalej žiť a stále im všetko tolerovať!!!

Otvorený list Kiskovi

16.01.2020

Ľuboš Blaha napísal Kiskovi otvorený list, ktorý tu zdieľam: OTVORENÝ LIST KISKOVI - ODPOVEĎ NA JEHO LIST ROBERTOVI FICOVI AHOJ ANDREJ, nikdy sme sa nestretli, pretože s gaunermi sa nestýkam. viac »

Riešme, čo nás trápi!

26.10.2019

Vážení, kašlime už na Pentu, Haščáka, aj Kočnera! Riešme radšej našu situáciu a spojme sily, aby sa v našej vlasti mali dobre ľudia, ktorí pre tento štát niečo aj urobili a odviedli viac »

Multitatko loví hlasy

22.10.2019

https://youtu.be/mF1qqBTSKKQ

Banská Bystrica / autobusová stanica / autobus /  

Autobusy v banskobystrickej župe znovu chodia, hľadá sa trvalé riešenie

27.01.2020 18:30

Vicežupan Banskobystrického kraja Ondrej Lunter oznámil, že v stredu budú rokovať priamo s dopravcom a verí v definitívnu dohodu.

Zamrazujte potraviny správne.

Recept USA na dohodu s EÚ: Presvedčte ľudí, že americké potraviny sú dobré

27.01.2020 18:24

Presvedčte verejnosť, že americké normy sa zakladajú na vedeckých metódach, žiada minister.

drogy

Holandské koaličné strany sa sporia pre politiku voči tvrdým drogám

27.01.2020 18:20

V Holandsku je okolo 130-tisíc závislých, ale iba 30-tisíc z nich využíva nejakú formu odvykacej kúry.

auschwitz, birkenau, holokaust

Čaputová vyzvala v Auschwitzi na boj proti fašizmu

27.01.2020 16:43

Ešte pred začiatkom ceremónie viac než 200 ľudí, ktorí prežili holokaust, položilo vence k múru smrti.

Zlata Pažoureková

Nerob iným to, čo nechceš, aby robili tebe

Štatistiky blogu

Počet článkov: 12
Celková čítanosť: 25044x
Priemerná čítanosť článkov: 2087x

Autor blogu

Kategórie